tire balancing tool

Lipeikise ettevõttes EGZOTIKA osutatavad teenused:

Rehvide monteerimine, balansseerimine, remont, säilitamine

Usaldusväärsus ja professionaalsus – teeninduskeskuse töötajad osalevad regulaarselt koolitusseminaridel, mille käigus on aastate jooksul saanud laialdasi kogemusi ning omandanud kõrge kvalifikatsiooni rehvipaigalduse, remondi ja hoolduse valdkonnas. 

Uusim varustus – rehvide monteerimisel kasutatakse uusimaid ja moodsaimaid paigalduse ja tasakaalustamise seadmeid.

Mugavus ja kaitse – klientide mugavuse huvides võtame rehve hoiule kuni järgmise hooajani. Rehve ladustatakse sobivates tingimustes, kus need on kaitstud negatiivsete keskkonnamõjude eest.

Rehvide jae- ja hulgimüük

Üle 30 aasta tegutsenud ettevõte on Leedus üks suuremaid rehvide maaletoojaid ja rehvikaubanduse liidreid. Jaemüügivõrk koosneb kaheksast rehvipoest ja teeninduskeskusest Leedu suuremates linnades. Egzotika teeb koostööd suurimate rehvitootjatega ja müüb tuntuimate kaubamärkide rehve, nt Bridgestone, Michelin, Goodyear, Pirelli, Nokian, Cooper, Roadstone, Firestone, Starmaxx, BFGoodrich ja paljusid teisi.
EGZOTIKA paistab silma laia rehvivaliku poolest, laos on pidevalt üle 300 000 rehvi, mistõttu saame pakkuda klientidele kiiresti ja operatiivselt kõige haruldasemate mõõtude ja spetsifikatsioonidega rehve väga heade hindadega. Samuti on suur valik mittestandardseid rehve, näiteks semi-slick tüüpi sportrehve või maasturite jaoks ette nähtud off-road (MUD) tüüpi rehve.
Kui soovite saada teavet meie ettevõtte poolt pakutavate koostöötingimuste kohta, võtke meiega ühendust e-posti teel [email protected]

Velgede jae- ja hulgimüük

Ettevõttest EGZOTIKA leiate suure valiku originaalseid ja kvaliteetseid valuvelgi.

Müüme ATS, ARTEC, ALESSIO, ADVANTI, PROLINE tootjate velgi.

 

tires

Tyre waste collection

Customers purchasing tyres in EGZOTIKA shops can leave their old tyres here. If they have more old tyres than purchased they can take these tyres to the “UAB Antrinio perdirbimo grupe” company’s sites.

More information www.tirebee.lt.