Returns will be handled on a case-by-case basis. The items to be returned must be unused. Depending on the nature and price of the product and on our supplier’s policy, fees of the product price may apply in the event that the item is being returned due to customer error. Shipping costs for items being returned will be the responsibility of the customer.

 

Hinnapakkumised kehtivad ostes 4 rehvi. 1 – 3 rehvi tellimisel määratakse individuaalselt.

Rehvid müüakse 4 tk. komplektina.  Kui soovite tellida 1, 2, 3 rehvi ja väiksema koguse tellimus on võimalik saadetakse teile kinnitus.

Tellimisvormi täitmisel võtame teiega ühendust e-posti 24 tunni jooksul (tööpäevadel) ja saadame ettemaksu arve. Rehvid broneeritakse 2 tööpäevaks ja arve maksmate jätmisel tühistatakse tellimus 2 päeva jooksul.

Peale makse laekumist meie kontole toimetatakse 2-3 tööpäeva jooksul rehvid teie poolt antud aadressile.

Mittetäielikke tellimusi ei täideta (nt: määratlemata kohaletoimetamise aadress).

Talve hooajal (20. oktoober - 20. november) on võimalikud viivitused suure tellimuste või transpordi probleemide tõttu.

 

Rehvide valmistamise kuupäev::

Rehvi tootmise kuupäev on näidatud rehvi nime kõrval olevas sulgudes. Kõnealune aasta on informatiivne ja võib hõlmata väikesi ebatäpsusi.

 

Kaubajäägid ja hinnad:

Elektrooniline tootekataloog ei ole konkreetne müügipakkumine, hinnad ja kogused on orienteeruvad, arvesse tuleb võtta vigu, kohaletoimetamise probleeme jne. Igal üksikjuhul saadame teile peale päringu kättsaamist lõpliku pakkumise. Kauba kogus on piiratud. Juhul, kui korralduste täitmise ajal kauba jääk on ebapiisav, Teiega võetakse ühendust teie kindlaksmääratud kontaktidega.

Müüja jätab endale õiguse muuta toodete hindu ja hinnapakkumise tingimusi.

Interneti hinnad kehtivad ainult kauba interneti kaudu tellimisel.

Kui teil tekib küsimusi, võtke palun ühendust: [email protected]