egzotika shop

EGZOTIKA on Leedu suurim rehvikaubandusvõrk, mis koosneb riigi suuremates linnades asuvaist 12-st müügikeskusest, millede aastaseks müügimahuks on üle 300 000 rehvi.

Ettevõttes töötab ca 150 töötajat, kellest enamik omab rohkem kui 30-aastast rehvimüügikogemust. EGZOTIKA rehvispetsialistid osalevad regulaarselt mitmesugustek koolituskursustel, seepärast võivad kliendid olla kindlad, et saavad alati vajalikul määral ning professionaalselt abistatud. Kvaliteetsete monaatžiteenuste osutamiseks tagatiseks on firmas kasutatavad uusimad montaažiseadmed, sest firma on keskendunud peaasjalikult rehvikaubandusele ja rehvide paigaldamisele ning pikaajalised kogemused tagavad klientide kiire ja asjatundliku teenindamise.

Ettevõtte omanik Rokas Lipeikis on EGZOTIKA rallimeeskonna koosseisus tulnud üle 10 korra rallimeistriks. Nimetatud saavutused tõendavad seda, et teame heade rehvide saladusi. Meie firma visiitkaardiks on kvaliteetne ja usaldusväärne teenindus ning meie töötajate ülim asjatundlikkus.

 

egzotika rally prize egzotika rally car sand egzotika rally car dirt