Lipeikis'e firma “EGZOTIKA” osutab järgmiseid teenuseid:

Rehvide hulgi-ja jaemüük

EGZOTIKA kaupleb igat tüüpi rehvidega: sõiduautode, maasturite, mikrobusiide, veoautode ja mootorrataste rehvidega. EGZOTIKA partneriteks on maailma suurimad ja tuntumad rehvitootjad: „Bridgestone”, „Michelin”, „Roadstone”, „Marangoni”, „Kenda”, „Maxxis”, „Firestone”, „Dayton”, „Pirelli”, „Continental”, „BFGoodrich” jne. 

Rehvide paigaldamine, balanseerimine, remont ja säilitamine

Meie töötajad on osalenud regulaarselt mitmesugustel koolituskursustel, seepärast on mitmete aastate jooksul talletatud hulgaliselt kogemusi, mis on päädinud tipp-kvalifikatsiooniga rehvide paigaldamise, remondi ja hoolduse alal. Rehvide paigaldamisel kasutatakse uusimaid montaaži-balanseerimisseadmeid. Klientide mugavust silmas pidades pakume rehvide hoiuteenust – võtame klientide rehvid hoiule kuni järgmise hooajani. 

Kvaliteetvelgede hulgimüük ja jaemüük

EGZOTIKA – pakume laias valikus kergmetallist valuvelgesid -saadaval on ATS, ARTEC, ALESSIO, ADVANTI, PROLINE valuveljed. 

Õlide ja määrdeainete hulgi-ja jaekaubandus

MOBIL mootorõlide ja määrdainete müük. Õlide ja määrdeainete hulgimüüki puudutavate küsimuste korral helistage telefonile +370 45 50 50 26  

 

Teie korvis on 0 Kaup(kaubad)
Kauba kokku: 0
Säästate: 0
Maksta kokku: 0.00

 
Vilnius Kaunas Klaipeda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena